Njerëzit tanë

Njerëzit 

Z. Eduard HALIMI

Ne jemi aty per ty

Eduard Halimi themeloi firmën “Halimi Law Firm” që përfaqëson qindra kompani, klientë dhe personalitete të jetës publike dhe politike në Shqipëri. Ai u zgjodh si ekspert i të gjitha komisioneve hetimore parlamentare që nga viti 2002 deri në 2005. Në vitin 2005 u emërua zëvendësministër i drejtësisë dhe aktiviteti i firmës ligjore u pezullua nga ai moment për shkak të konfliktit të interesit.

Më shume se 20 vite eksperience ne çeshtje te ndryshme

Eduard HALIMI

Eduard HALIMI

Managing Partner

ehalimi@halimi.al
Arlind AHMETAJ

Arlind AHMETAJ

Associate

aahmetaj@halimi.al
Marash Logu

Marash Logu

Associate

mlogu@halimi.al

Taulant KOROVESHI

Taulant KOROVESHI

Associate

tkoroveshi@halimi.al

Edvin Gace

Edvin Gace

Tax Advisor

egace@halimi.al

Dhimiter ZGURO

Dhimiter ZGURO

Junior Associate

dzguro@halimi.al

 Alban Avdulla

Alban Avdulla

Junior Associate

aavdulla@halimi.al

Blerta Topore

Blerta Topore

Legal Secretary

btopore@halimi.al

Lorenc Habili

Lorenc Habili

Tax Advisor

lhabili@halimi.al

Vesmir Limani

Vesmir Limani

IT Specialist

vlimani@halimi.al

Giljana Limani

Giljana Limani

Digital Marketing

glimani@halimi.al

Natasha Laska

Natasha Laska

Bashkëpunëtore e jashtme | Permbaruese

nlaska@bailiff.al

Skender Hysen Selmani

Skender Hysen Selmani

Bashkëpunëtor i jashtëm | Associate

sselmani@bailiff.al

Bekim Sulaj

Bekim Sulaj

Bashkëpunëtor i jashtëm | Junior Associate

bsulaj@bailiff.al

Teisa Kurti

Teisa Kurti

Bashkëpunëtor i jashtëm | Junior Associate

tkurti@bailiff.al

Adresa

Tirane, Albania

Telefon

+355 42 267 707

E-MAIL

info@halimi.al